Чуднів у Рівному

07-08 жовтня 2017 року в м.Рівне у приміщенні ДЮСШ №1 проходив 5 етап відкритого дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2017 року. Чуднів вже 2 роки не навідувавсь до сусідньої області, тому поїхали щоб перевірити свій рівень.
Перед від’їздом: 

Участь в змаганнях взяли 5 учасників: Бойко Максим, Андрієвський Ярослав, Раздобурдін Нікіта, Галанзовський Ілля, Падурян Ростислав.
Під час турніру

Перед турніром шахістам приглянувся спортмайданчик

Проживали в 3-кімнатній квартирі. Вільний час як у більшості сучасної молоді за гаджетами. Приємно те, що грали на планшетах у монополію, значить літньо-тренувальні збори дали користь.
Технічні результати наступні: у молодшому турнірі, де грали діти до 9 років Галанзовському Іллі не було рівних; він набрав 9 очок з 9 можливих і виграв 1 місце з 30 учасників.

В старшому турнірі, до 13 років (38 учасників), чуднівчани грали регулярно серед лідерів, проте десь не вистачило знайомства зі стилем гри рівнинчан. Як наслідок маємо наступні результати:
Падурян Ростислав виконав норму 2 спортивного розряду

Щира подяка організаторам в особі Шинкарчука Максима за гарну організацію та комфортні сучасні умови для гри. Після турніру є враження, що 1 місце в старшому турнірі по силам зайняти, тому будемо сподіватись, що повернемось на заключний етап у листопаді.

Advertisements

Додати коментар

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s