Літньо-тренувальні збори-2017. Звіт

З 09 по 20 серпня 2017 року в с.Троща, Чуднівського району на базі спортивно-оздоровчого табору “Корчагінець” проходили літньо-тренувальні збори Житомирської області з шахів.
Щира подяка наступним людям за підтримку в організації та проведенні шахового табору:
 • гетьману шахів Чуднівського району, Іщуку Петру Олександровичу;
 • районній владі в особі голови ради Павла Павловича Домашенка;
 • депутату районної ради від Радикальної партії Сергію Михайловичу Костякову;
 • міському голові м.Чуднів, Івану Йосиповичу Розводовському;
 • директору ПП «РЕАЛ-ТП», Палату Реджепу Алі;
 • генеральному директору ТОВ «ПАЛАТ-ЛІС», Палату Мехмеду Алі;
 • директору СГ «Дружба», Ігорю Миколайовичу Гончаруку;
 • директору КП «Чуднівська ЦРА №65», Валентину Антоновичу Куліківському;
 • лісничому Чуднівського лісництва АПК Романівського лісхозу, Віктору Миколайовичу Омельчуку;
 • голові фермерського господарства «Іващенко», Тетяні Федорівні Іващенко;
 • сільському голові с.Троща, Тетяні Петрівні Мельник;
 • директору КП ЧСОТ «Корчагінець», Лілії Василівні Павленко;
 • начальнику відділу освіти Чуднівської РДА, Наталії Миколаївні Паращенко;
 • директору Трощанської ЗОШ І-ІІІ ст. Інні Олександрівні Філіпець;
 • директору ЖОЦФЗН “Спорт для всіх”, Адаму Івановичу Хільченку.
В Чуднівському районі та м.Чуднів зокрема шахи традиційно підтримуються великою командою людей, саме тому учасники ЛТЗ не відчували ніякого дискомфорту, провівши на протязі 12 днів приємний та повноцінний відпочинок.
Участь в ЛТЗ взяли 39 учасників з 6 областей, 12 населених пунктів: Житомирська (Житомир, Малин, Чуднів, смт Гришківці Бердичівського р-ну), Київська (Київ, Переяслав-Хмельницький, Ірпінь, Буча), Хмельницька (Хмельницький, Кам’янець-Подільський), Дніпропетровська (Дніпро), Вінницька (Вінниця), Донецька (Донецьк).
В рамках літньо-тренувальних зборів проводилось багато різноманітних заходів. Проведемо фотоогляд завдяки світлинам Валентини Цегельник, Анни Кучер, Людмили Кицак, Андрія Павловського, Лариси Колосинської.
Турніри класичних шахів
Швейцарська система, 9 турів. Контроль часу: 1 година + 30 сек/хід з обрахунками рейтингів ФШУ та Житомирської області, з можливістю виконання спортивних розрядів.

Турнір А (2 розряд та вищі). 21 учасник.

Чемпіон турніру кращий шахіст Житомирщини серед дітей Осадчук Дмитро (Малин), котрий у минулому місяці виконав норматив кандидата у майстри спорту.

Трьом шахістам підкорилась норма 1 спортивного розряду.

Турнір Б (3 розряд та нижчі). 18 учасників.

Чемпіон турніру третьорозрядник з 3-річним стажем Іванков Костянтин (Малин). Чемпіон турніру виконав 2 спортивний розряд.

 

В турнірі Б ще 2 шахісти виконали вищі розряди.

Турніри блискавичних шахів
Швейцарська система, 11 турів. Контроль часу: 3 хв + 2 сек/хід з обрахунком рейтингу Житомирської області.
Турнір А
Турнір Б
Чемпіони турнірів ті ж самі, що і в класичних шахах – Осадчук Дмитро та Іванков Костянтин. Щирі вітання тренеру ММЦДЮТ м.Малин Андрію Павловичу Павловському.

Гандикап-турнір Illya Galanzovs’kiy birthday’s
Швейцарська система, 6 турів. Контроль часу: 10 хв + 10 сек/хід з наданням фори в залежності від спортивних розрядів.

Іменинника, Іллю Галанзовського, вітали з Днем народження друзі, батьки, а також районна влада.

Чемпіон турніру тренер ШК «Бригантина», м.Київ Олександр Іванович Рибченко, котрому сподобався приз «чашка з національною символікою та шахами», в боротьбі за яку він не залишив дітям жодних шансів.

Відкриття ЛТЗ за участі районної влади. Перший хід робить Павло Павлович Домашенко.

Щодня після зіграних партій на свіжому повітрі біля школи всі бажаючі юні шахісти займались «розбором польотів» з Олександром Івановичем Рибченком.

Спортивне дозвілля, окрім шахів, було представлено наступними активними видами:
Футбол

Волейбол та Піонербол

Дартс

Тематичні ігри: Мафія

Монополія

UNO

Східно-логічні ігри

Сеанс одночасної гри «Дорослі проти дітей»

Консультаційна партія між областями

Гра всліпу О.І. Рибченка проти лідерів турніру Б Куйдіна Владислава та Іванкова Костянтина

Похід до музею с.Троща

Концерт до Дня незалежності України

Проведення шахових лекцій

Вихід на природу з багаттям, печеною картоплею, грою мафія, піснями під гітару

Також проведено заходи з котрих на жаль немає фотографій: вікторина «Історія шахів», Настільний теніс, конкурс логічних загадок, квест «Знайомство з табором», конкурс шахових комбінацій, перегляд фільмів.

Крім того шахісти брали участь в табірному житті – спільні ігри, дискотеки тощо.
Приємно відмітити, що вся програма заходів котра планувалась була реалізована. На церемонії нагородження районна влада в особі Павла Павловича Домашенка та Сергія Михайловича Костякова нагородили всіх учасників без виключення призами та дипломами.

Такими видались літньо-тренувальні збори 2017. Бажаємо всім учасникам зі свіжими силами та ідеями підійти до нового навчального року. До зустрічей у майбутніх шахових заходах Чуднівщини.
З повагою, організатори
P.S. Андрій Штукун (тренер м.Чуднів): Передбачаючи ймовірні зауваження окремих “буквоїдів” відносно доцільності зарахування Осадчука Дмитра в картках спортсменів на виконання розрядів як КМС, оскільки він виконав норму у липні на “Меморіалі Мучник Л.Л.” в м.Коростишів, а присвоять її лише у жовтні надам короткі роз’яснення.
Під час навчання в університеті на обліково-фінансовому факультеті нам розповідали про один із принципів бухгалтерського обліку “превалювання змісту над формою” суть якого в тому, що бухгалтерські операції мають обліковуватись відповідно до їх змісту, а не лише виходячи з юридичної форми. Формально Діма ще не КМС, проте всім хто з ним грав зрозуміло що, вигравши багато обласних турнірів, він напротязі останнього року регулярно грає в силу КМС. Тому у відповідності з принципом “превалювання змісту над формою” шахіст і зарахований як КМС. А якщо в когось є сумніви стосовно рівня його гри, рекомендуємо, забезпечивши призовий фонд, визвати малинчанина на матч і перевірити.

 

Advertisements

10 thoughts on “Літньо-тренувальні збори-2017. Звіт

 1. Дуже сподобалося) Табір чудовий, атмосфера класна. А головне, що табір посеред лісу. А це свіже повітря. Після важких турнірних баталій можна піти зіграти у футбол, волейбол та ін. Розважальна програма не дасть засумувати) У мене залишилися тільки найкращі враження, а ще і виконаний перший розряд. Приїзжайте на наступний рік) Можливо за шахівницею зустрінетесь зі мною)

  Подобається

 2. Велика подяка, насамперед, організаторам табору, як представникам владних структур за можливість бути табору взагалі , адміністрації ” Юного корчагінця” – за турботу про дітей, так і тренерській команді за цікаву програму тренувальних зборів та відношення до юних шахістів !!! Наша донька вдруге була учасницею шахового табору. І знову тільки позитивні відгуки та беззаперечне бажання поїхати в майбутньому році !
  Чудові Люди і Тренери (Рибченко О.І та Штукун А.В.) залишають слід в серцях дітей на все життя! Велика їм подяка від батьків за відношення до справи за яку вони беруться!
  Нові та “старі” друзі, різні шахові змагання, різнопланове дозвілля та свіже повітря – все це створює найкращу атмосферу відпочинку .
  А серед негативу- лише декілька комариних укусів….Дякуємо! До нових зустрічей!
  Батьки Швець Вікторії,м.Хмельницький

  Подобається

 3. З великою повагою відношусь до проведення багатьох змагань. Адже за звичайними словами: табір чи турнір стоїть кропітка праця організатора. Тож Чуднову повезло, що мають відмінного організатора – Андрія Валентиновича.
  Що стосується табору в с.Троща то ми із задоволенням приїзджаємо третій рік, до всього можу додати: діти, які перебувають в таборі назавжди запамятають ці чудові дні, великий плюс, що немає інтернету та мобільний звязок такий собі, І ВЗАГАЛІ ЧОГО ЗВОНИТИ? ВІДПОЧИВАЮТЬ ДІТИ І БАТЬКИ!
  Дякую всім! Маю надію,що зустрінемось у наступному році в с.Троща!

  Подобається

 4. Справді добре , що є люди , які мають бажання займатись організацією даного табору, але без підтримки чуднівської влади це було б неможливо. Завдяки підтримці таких людей як Іщук Петро Олександрович табір є доступним по ціні і навчально- тренувальні збори успішно проведені. Так Троща – це не Карпати і не Болгарія, де пропонуються подібні шахові збори , але я , як людина яка бачила 3 роки підряд проведену роботу в Корчагінці , думаю ,що якість навчально-тренувальних зборів в Чуднівському р-ні не гірша. Побутові умови не ідеальні . але за останні 2 роки теж значно покращились і є прийнятними. Крім того юним шахістам пропонується цікава насичена програма з іграми та розвагами на будь-який смак. Особисто для мене, показником якості даного табору є бажання моїх дітей приїхати в Трощу знову. Цього року я теж була з шахістами 10 днів і чудово провела час і тому велика подяка Андрію Валентиновичу і Олександру Івановичу за надану можливість. Єдине що хотілося б , щоб було більше шахістів з Житомирської області . Сподіваюсь що наступного літа ми знову зберемось в Трощі.

  Подобається

 5. Вже втретє приїхав в с.Троща, табір”Корчагінець” усі три рази повернувся додом із гарним настроєм. Крім відпочинку поучаствував в трьох турнірах (класіка, бліц, гандикап) з хорошими призами. Шахова програма надзвичайно насичена(футбол волейбол піонербол…) Сподіваюсь у наступному році буде турнір в Трощі.

  Подобається

 6. Цьогоріч мої двоє дітей вперше відвідали шахову літньо-тренувальну школу в с. Троща. Повернулися натхненні, окрилені та сповнені нових ідей та шахових бажань (на питання, що син купить за отриманий грошовий приз, він відповів:”Звичайно, книгу про шахи”). Отакі бажання 9-річного хлопчика наводять на роздуми про те, що табір був насправді цікавим, захоплюючим та потрібним дитині. Вони, юні шахісти, крім відпочинку та шахових навчань, пробують самостійного життя, вчаться відповідальності насамперед за себе самого, за друзів-колег, вчаться жити в соціумі без батьківської гіперопіки, вчаться робити вибір та допомагати ближньому. Табірні будні були сповнені ігор, веселощів, розумової праці, адекватної конкуренції, почуття тріумфу та безмежного щастя. Данило вже хоче назад у табір і постійно питає, коли ще він туди поїде. Це і є найвища оцінка діяльності організаторів та спонсорів. Величезне батьківське ДЯКУЮ за грандіозну роботу. Сподіваюся, такі школи будуть регулярними і не лише літніми!

  Подобається

 7. Усім привіт!
  Мій син Горлевський Антон, цього літа відвідав чудовий табір у Трощі. Антон розповідав мені з великим захоплення про всі події, які відбувалися у таборі. Крім цікавого турніру із шахів та користих занять з тренерами, привіз багато 1-х місць з усіх спортивних змагань! З першого дня приїзду син запитував мене ,коли поїде у цей табір знову?! Його позитивні емоці дуже важливі для мене!
  ДЯКУЮ ВАМ ,НАШ ДОРОГІ ТРЕНЕРИ!!! 🙂
  Усі бажаючі приєднуйтесь до нас у наступному році!!!

  Подобається

Додати коментар

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s