Турніри м.Житомир. Анонс

Для того щоб зрозуміти незрозумілі явища в шаховому житті Житомирської області варто мати на увазі наступний факт – наразі немає законної, обраної демократичним шляхом Федерації шахів Житомирської області. Діючий президент, віце-президент та Президія були обрані у січні 2013 року на 4 роки. Строк легітимності Федерації закінчився, тому 2 останні місяці шахова громада області живе без законної влади.
Чемпіонат Житомирської області до 10 років
В березні має пройти офіційний Чемпіонат області до 10 років. Даний чемпіонат надано проводити віце-президенту Випханюку Ігорю Анатолійовичу, котрий як організатор зарекомендував себе не з кращої сторони. Зокрема саме він особисто вручав 7-річному Бойку Максиму книгу про вбивства на приз за 1 місце у фіналі дитячого Кубку Житомирської області 2015 року. Хто надавав йому право проводити даний чемпіонат? Згідно зі слів президента ФШЖО Артема Сачука рішення приймала Президія ФШЖО. Організатору котрий себе не зарекомендував професіоналом в цій сфері надано ЧО до 10 років, а Чуднову котрий проводить один з кращих фестивалів області «Чуднівська вежа» не надано права провести ЧО з рапіду та бліцу. Сам Ігор Анатолійович Випханюк проголосував проти цієї пропозиції, хоча бажаючих проводити даний Чемпіонат більше немає і в календарі заходів не передбачено ЧО з бліцу та рапіду. Організатор турнірів м.Коростишів, Павло Іванович Добрінецький сказав, що подібний Чемпіонат має проходити в рамках турніру «Шахова юність Полісся», проте чи знають про це організатори даного фестивалю питання відкрите. Це стосовно легітимності та правомірності рішень Федерації.
До ЧО серед дітей до 10 років залишилось менше 10 днів, проте Положення ще досі на офіційному сайті немає. А все що по даному питанні вдалось побачити, з’явилось вчора в соціальній мережі facebook. Представляємо вашій увазі:
Ігор Випханюк – віце-президент ФШЖО
Чемпіонат області U-10. Проект положення.
  1. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Змагання проводяться 25-27 березня 2017 року в м. Житомире, в пріміщенні обласної бібліотеки ім. Ольжича, вул. Новий бульвар, 4. Реєстрація учасников 25 березня з 10.30 до 11.00. Відкриття про 11.00. Закриття змагань 27 березня о 17.30.
  1. КЕРІВНИЦТВО проведення змагань
Загальне керівництво Опис проведення змагань здійснюється управлінням сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію, погодження з ФШЖО. Головний суддя – Віпханюк І.А.
  1. УЧАСНИКИ змагань
До участі допускаються шахісті Житомирської області НЕ старші 2007 р.н., Які подали заявку, ЗАТВЕРДЖЕНЕ постановою Кабінету Міністрів теріторіальнім Підрозділом сім’ї, молоді та спорту, або спортивною організацією та завірену лікарем.
  1. СИСТЕМА ПРОВЕДЕННЯ ТА РЕГЛАМЕНТ
Швейцарський система у 6 або более турів, в залежності від кількості учасников. Контроль часу – 30 хв. кожному учаснику до Закінчення партии + 30 секунд за Кожний зроблений Хід, починаючі з первого, записи партии вимагається.
Додаткові показатели при однаковій кількості очок: система коеф. Бухгольц, «прогрес», Кількість партій чорними. При необхідності тай-брейку – Серії з двох бліцпартій.
  1. ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГОРОДЖЕННЯ переможців
Переможці та призери нагороджуються грамотами та медалями управління.
  1. Фінансові витрати
Усі витрати на відрядження учасников та тренерів несуть организации, что відряджають.
Управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Несе витрати на харчування суддівської Колегії та на нагородження грамотами та медалями.
  1. РЯДКИ ТА ПОРЯДОК поданих заявок
Попередні заявки на участь у турнірі подаються до 23 березня (включно) на ел. адресою president@zt-chess.in.ua та via.chessmaster@gmail.com або за телефоном (063) 654-80-50 (головний суддя). Завірені заявки подаються при реєстрації 25.03.2017 р.
Інформаційна підтримка турніру www.zt-chess.in.ua
Окрім граматичних неточностей звертає на себе увагу те, що турнір проходить в суботу, неділю та понеділок. Це нові горизонти в організації шахових турнірів Житомирщини. На моїй пам’яті вперше турнір буде проходити в понеділок.
Також незрозумілим є контроль часу: 30 хвилин + 30 сек/хід і кількість турів – 6. Чемпіон області фактично визначається в лотерейній послідовності. Можливо простіше відразу витягнути кульку з порядковим номером учасника і присвоїти йому титул «Чемпіон області»?
Звертає на себе увагу і відсутність призів. Ідея про приведення календаря Федерації до серії з повноцінним фіналом з високими призами наприкінці року наразі залишається лише ідеєю.
Меморіал Тросмана М.Е.
05-10 квітня 2017 року в готелі «Україна», за адресою: м.Житомир, ул.. Київська, 3 пройде «Меморіал Тросмана М.Е.», котрий буде етапом всеукраїнського кубку «Шахові легенди України».
Турнір А – участь беруть всі бажаючі, обрахунок міжнародного та національного рейтингу;
Турнір Б – діти 2005 р.н. та молодші, обрахунок національного рейтингу.
Швейцарська система, 9 турів. Контроль часу – 1 год 30 хв + 30 сек/хід.
9 квітня о 16.00 пройде бліц-турнір.
Призовий фонд:
Призи переможцям турніру (в гривнях):
Місце
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Турнір «А»
Турнір «Б»
5000
1500
2500
1000
1500
800
1000
700
800
600
600
500
500
400
300
300
250
250
200
200
Мінуси турніру: 1. Розтягнений на 6 днів і заключний день знову ж таки припадає на понеділок; 2. Високі внески: 200 грн якщо пройти складну процедуру на сайті 123chess.me, 250 грн безпосередньо перед турніром. Також учасники дорослого турніру, котрі не мають міжнародного рейтингу додатково сплачують 5 євро.
Плюси турніру: 1. Обрахунок рейтингів, 2. Високі призи, 3. Можливість побачити гросмейстерів Йосипа Дорфмана та Олександра Хузмана, котрі запрошені організаторами та приїдуть з іноземних держав. Вони ж будуть проводити для бажаючих сеанс одночасної гри.
Згідно зі слів президента Федерації шахів Житомирської області в один з днів «Меморіалу Тросмана М.Е.» має пройти офіційна конференція з обранням президента Федерації та Президії. Даної конференції шахова спільнота вже очікує не менше ніж фіналу всеукраїнського шоу «Х-фактор».
Проте офіційної інформації по проведенню Конференції досі немає. Незрозуміло, хто має право в ній брати участь, по якій процедурі буде проходити голосування. Окрім того кандидати повинні підготувати свої передвиборчі програми, виставити їх в публічний доступ тощо.
В світовій історії за організацію і проведення виборів завжди відповідала влада, тому незважаючи на те, що теперішня Президія та Президент вже є нелегітимними, відповідальність за проведення Конференції все ж таки покладається на них.
Шаховий турнір за підтримки Рабіновича О.Є.
Турнір, котрий привертає найбільше уваги, оскільки проводиться без внесків та з прекрасними призами.
14-16 квітня 2017 року, дитячо-юнацька спортивна школа №1 м.Житомир, вул. Домбровського, 11а.
Швейцарська система, 7 турів. Контроль часу: 1 год 30 хв до кінця партії.
OPEN-турнір – всі бажаючі, з обрахунком національного рейтингу.
Дитячий турнір – до 16 років.
  067 295 42 53  Хитрич Р.О.   організатор турніру                                               
  050 265 55 78 Думанский Я. Н. головний суддя
                                     Призовий фонд турніру  10 000  грн
     A                                                                                      B                               Додаткові призи
1 – 1000        кубок + медаль        1-500  кубок + медаль      кращий результат :           
2 – 900           + медаль                      2-400  + медаль                   ветеран(60+)-200
3 – 800           + медаль                      3-300 +  медаль                   жінка –  200    
4 – 700                                                       4 –200                                  до 18р (1999р.н.)-200
5 – 600                                                       5-100                                   людина з інвалідністю  –  200
6 – 500                                                                                                      серед дiвчат(B)-200
7 – 400                                                                                      
8 – 300                                                                                                     
9 – 200                                                                           
10-100                       
Advertisements

Додати коментар

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s