Чуднів на фестивалі “Малинська весна”

Звіт про змагання на сайті організаторів – ссилка.
Ціна бажання…
Стояв в місті один магазинчик. Вивіски на магазині не було вже давно, її колись зірвало ураганом, а нову господар не став прибивати, тому, що кожен місцевий житель і так знав, що магазин продає бажання.
Асортимент магазину був величезний, тут можна було купити практично все: величезні яхти, квартири, заміжжя, пост віце-президента корпорації, гроші, дітей, улюблену роботу, гарну фігуру, перемогу в конкурсі, великі машини, футбольні клуби, владу, успіх, колечка з діамантами і багато-багато іншого. Не продавались тільки життя і смерть.

Кожен хто приходив до магазину (а є ж і такі бажаючі, які жодного разу не зайшли в магазин, а залишилися сидіти вдома і просто бажати), в першу чергу, дізнававсь ціну свого бажання.
Ціни були різні. Наприклад, вигідна робота коштувала відмови від стабільності і передбачуваності, готовності самостійно планувати своє життя, віри у власні сили і дозволу працювати там, де подобається, а не там де треба.
Влада коштувала ще більше. Потрібно було відмовитись від своїх переконань, вміти всьому знаходити раціональне пояснення, вміти відмовляти іншим, знати собі ціну (і вона повинна бути досить високою), дозволяти собі говорити «Я», заявляти про себе, незважаючи на несхвалення оточуючих.
Деякі ціни здавались дивними. Заміжжя можна було отримати практично задарма, а ось щасливе життя коштувало дорого: персональна відповідальність за власне щастя, вміння отримувати задоволення від життя, знання своїх бажань, відмова від прагнення відповідати очікуванням оточуючих людей, невеличке відчуття провини, вміння цінувати те, що є, дозвіл собі бути щасливою людиною, усвідомлення власної цінності і значущості, відмова від бонусів «комплексу жертви», ризик втратити деяких друзів і знайомих.
Не кожен, хто приходив в магазин був готовий відразу купити бажання. Деякі, побачивши ціну, відразу розвертались і покидали магазин. Інші довго стояли в роздумах, перераховуючи готівку, і розмірковуючи де б дістати ще валюти. Хтось починав скаржитись на занадто високі ціни і просив у господаря знижку або питав, коли буде розпродаж. А були й такі, які діставали з кишені свої заощадження і отримували заповітне бажання.
На щасливчиків заздрісно дивились інші покупці, перешіптуючись між собою про те, що, напевно, господар магазину їхній знайомий і бажання дісталося їм просто так, без жодних зусиль.
Власнику магазину часто пропонували знизити ціни, щоб збільшити кількість покупців. Але він завжди відмовляв, кажучи, що від цього страждатиме якість бажань.
Коли у господаря запитували, чи не боїться він розоритись, то він хитав головою і відповідав, що в усі часи будуть знаходитись сміливці, які готові ризикувати і змінювати своє життя, відмовлятись від звичного і передбачуваного життя, здатні повірити в себе і в свої бажання, ті, хто мають сили і засоби для того, щоб оплатити виконання своїх бажань.
P.S. А на дверях того магазину висіло оголошення:
«Якщо твоє бажання не виконується, значить воно ще не оплачено».
10-12 березня 2017 року в м. Малин проходив традиційний фестиваль «Малинська весна», участь в якому взяли більше 100 учасників з різних областей та міст України.
Для Чуднова даний фестиваль виявивсь найбільш успішним за всю історію існування шахової школи міста.
Тренер Андрій Штукун у бліц-турнірі та в OPEN-турнірі двічі виграв призи в номінації «серед учасників з рейтингом нижче 2100».

Андрієвський Ярослав вперше брав участь у дитячому турнірі А (до 16 років). 7 місце з 33 учасників є успішним як для першого разу. Даного результату чуднівчанину вистачило щоб отримати приз «2 місце до 12 років».

Раздобурдін Нікіта виграв кубок бліц-турніру, як кращий учасник серед дітей, набравши 4.5 очки із 11. В основному турнірі Б (до 10 років) у Нікіти 7 місце при 44 учасниках.

Бойко Максим після успіху на Меморіалі Кравченка в Коростишеві поки взяв перерву, давши можливість своєму одноклубнику виграти даний турнір. Максим набрав 5 очок із 7 і також отримав приз.

Найвищий успіх у своїй кар’єрі продемонстрував Галанзовський Ілля, котрий набрав 6 очок із 7 і за додатковими показниками став чемпіоном турніру Б – 1 місце з 44 учасників. Наші вітання батькам, друзям Іллі та всім, хто за нього вболівав.

В командному заліку серед 7 команд різних міст Чуднів у складі: Омеля Артем (легіонер), Андрієвський Ярослав, Бойко Максим, Раздобурдін Нікіта завоював 1 загальнокомандне місце! Красень-кубок стоїть відтепер в шаховому клубі на самому видному місці.
Результати Бліц-турніру

Очевидно, що ціна бажання в «Магазині бажань» була оплачена, після чого такі високі досягнення стали реальними. Регулярне проведення змагань високого рівня в місті, серйозна робота на багатьох заняттях, поїздка на інші змагання та самостійна робота дітей з шаховими книгами вдома, перегляд відеороликів на ютубі, зокрема за участі чемпіона світу Магнуса Карлсена – це ціна бажання «завойовувати 1 місця в обласних турнірах».
Результати OPEN-турніру

Є вислів давньогрецького філософа Сократа: «Платон – мій друг, та істина дорожча». Слідуючи цій установці варто відмітити декілька мінусів організаторів фестивалю: 1. Недостача освітлення, 2. Відсутність під час турнірів мікрофону, 3. Відсутність турнірних стендів для інформації, 4. Недостатність ентузіазму в характерах організаторів.
Результати Дитячого турніру А

Проте фестиваль мав багато переваг: 1. Гарне, просторне приміщення розважального центру зі зручним, сучасним санвузлом; 2. Дешеве проживання і смачне харчування, 3. Цікаві та пізнавальні екскурсії до музею м.Малин та на місцевий кар’єр, 4. Прекрасні концертні номери на відкритті та закритті фестивалю, 5. Високі призи в турнірах.
Підсумовуючи зазначимо, на наступний рік фестиваль варто проводити в тому ж комплексі, проте варто там добавити декілька прожекторів, поставити колонки з мікрофонами на протязі всього фестивалю, передбачити турнірні стенди, побільше веселого настрою та енергійності. В такому випадку фестиваль «Малинська весна» стане практично ідеальним.
Результати Дитячого турніру Б

Від імені учасників хочемо виразити щиру вдячність організаторам – Барановському Сергію та Павловському Андрію, а також начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Малинської міської ради, Раченко Валентині Володимирівні. Окрема подяка власнику комплексу «Замок володарів» та спонсорам фестивалю. Впевнений, що на наступний рік Чуднів з радістю знову приїде на фестиваль шахів до Малина.
Подяка головному судді фестивалю з Рівненської області Миколі Олексійовичу Колюху за справедливе та чітке суддівство.
Автор замітки, тренер м.Чуднів А.В. Штукун
Advertisements

2 thoughts on “Чуднів на фестивалі “Малинська весна”

Додати коментар

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s