Бойко Максим – чемпіон Меморіалу О.Кравченка!

05 березня 2017 року в м.Коростишів пройшов традиційний шаховий турнір «Меморіал Олександра Кравченка». Змагання проводились за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 15 хвилин до кінця партії.
Хотілось би відмітити, що турніри з контролем часу без додавання секунд за хід і без можливості потребувати в цейтноті годинник з додаванням часу є «атавізмом» минулого. Шахіст, котрий затратив багато часу на отримання виграної позиції не має часу щоб довести партію до логічного завершення. Час закінчується і програш. Це шахи 20 століття, коли годинника з додаванням часу ще не було винайдено. Хотілось би попросити організаторів області по-можливості проводити змагання з додаванням часу.
В дитячому турнірі грало 52 учасники. Турнірна перемога у Бойка Максима з міста Чуднів з результатом 6.5 очок із 7 можливих! Результат є успішним, нарешті юний шахіст набрав свою кращу форму і демонструє свої кращі спортивні риси характеру. Щирі вітання батькам Максима, а також подяка владі та підприємцям району за підтримку в розвитку шахів. Завдяки вам такі результати стали реальними.
Новий шаховий сезон саме розпочинається, побажаємо Максиму не зупинятись на досягненому і демонструвати такі ж високі результати в майбутніх змаганнях.
Після закриття змагань проходила Президія Федерації шахів Житомирської області, на котрій з поміж інших питань розглядалось питання надання традиційному фестивалю «Чуднівська вежа» статусу «Чемпіонат Житомирської області з бліцу та рапіду». Приведемо основні тези:
 Штукун Андрій Валентинович (організатор турніру «Чуднівська вежа», тренер м.Чуднів): «В Житомирській області не проводяться Чемпіонати області з бліцу та рапіду. Пропоную надати кращому фестивалю області в Чуднові відповідний статус, після чого організатори займуться складанням Положення про змагання. 12 травня – бліц, 9 спарених турів, 13-14 травня – рапід. Окрім боротьби за призи, учасники визначать найсильнішого шахіста області в даних видах шахів серед дорослих, дітей до 10 років та дітей до 16 років. Чемпіонати пропоную зробити відкритими, щоб участь мали змогу взяти шахісти будь-яких областей України, а статус Чемпіона області можна надати кращому шахісту Житомирщини».
Випханюк Ігор Анатолійович (тренер шахової школи «Інтелект», м.Житомир): «Чемпіонам області оплачуються поїздки на Чемпіонат України. Чемпіону класичних шахів оплачується поїздка на ЧУ з класичних шахів, рапіду та бліцу, оскільки вони проводяться в один час, один за одним. Тому турніру можна надати просто статус ЧО з бліцу та рапіду, без зобов’язань оплати поїздки на Чемпіонат України».
Добрінецький Павло Іванович (організатор турніру «Меморіал Кравченка О.»): «Чемпіонати області серед дітей потрібно проводити обов’язково в Житомирі і окремо до 8, 10, 12, 14, 16 років. Наприклад під час проведення фестивалю «Шахова Юність Полісся». А турнір «Чуднівська вежа» нехай собі буде просто гарним турніром».
Сачук Артем Миколайович (президент Федерації шахів Житомирської області): «Пропоную проголосувати за ідею надати лише OPEN-турніру «Чуднівська вежа» статус Чемпіонату Житомирської області серед дорослих».
Результати голосування: за! 3 голоси (Думанський Я.Н., Сачук А.М., Добрінецька С.Л.). проти! 2 голоси (Ревуцький В.П., Випханюк І.А.). Відсутні Квятківський Г.Є., Таран М.М.
         3 голоси із 7, рішення не прийнято.
Висловлюємо від імені учасників глибоку подяку організаторам – особисто Добрінецькій Світлані Львівні та всім організаторам та суддям за масовий, добре проведений шаховий турнір. 
Огляд тренера м.Чуднів, Штукуна Андрія Валентиновича
Advertisements

Додати коментар

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s